top of page
finální.jpg

Návrh interiéru 1+kk,
Brno - rezidence Bohuslav

Na podzim minulého roku mne oslovili milí klienti z okolí Brna s tím, že by si přáli rekonstruovat svůj rodinný dům, konkrétně obývací pokoj s jídelnou, kuchyní a navazující otevřenou halu. S jejich laskavým svolením zveřejňuji návrh realizace, přímou realizaci si přejí zachovat v soukromí.
U kuchyně jsme nejdříve uvažovali pouze s výměnou dvířek, ale pustili jsme se do návrhu s takovým elánem, že jsem kuchyň navrhla nakonec úplně novou a ještě jsme ji elegantně rozšířili do stávající místnosti komory, která se díky tomu otevře a prostor získá na vzdušnosti a lepších proporcích. Zadní část stěny komory jsem obložila dřevěnými deskami, které jsou nyní dominantou prostoru a také ho zútulňují.
Původní zůstávají pouze obvodové konstrukce, umístění krbu a tři malé niky. A kdo by se ptal kde se ukládá dřevo? Klientům více vyhovuje, když si ho vždy přinesou přímo ke krbu
Použité materiály - bílá kuchyň v lesku, pracovní deska z dřevodekoru a zádová deska včetně obložení krbu s mramorovým obkladem. Útulné dřevo propojuje nejen kuchyň a jídelnu, ale také TV stěnu s LED podsvícením a jak jsem pracovně pojmenovala s menší "zašívárnou" za krbem pro dvě malé slečny.
Realizace zahájena
Ráda navrhnu interiér i Vám Od podlahy až po krásné závěsy.

bottom of page