top of page
jannicka_v_kolecku2.png

U všech návrhů myslím hned od začátku na množství detailů, které je třeba domyslet tak, aby se nezanedbala jejich základní příprava a následná finalizace proběhla v pořádku. Tento proces někdy trvá měsíce a konkrétním příkladem může být elektroinstalace, kterou je třeba provést hned na začátku návrhu, když se nemovitosti staví a její finalizace pak probíhá jako zlatá tečka nakonec. Součástí návrhu je množství profesí a specializací, které za Vás koordinuji a konzultuji. 

Výsledkem je tak, věřím, dokonalý prostor, který nechává vyniknout designové prvky v mnou sestaveném návrhu a na míru mým klientům, kterým se maximálně věnuji.

Návrhy a realizace

5.náhled ložnice večerní.png

Ambientní osvětlení ložnice

2.náhled ložnice - 6.12.2022.png

Návrh ložnice s postelí s úložným prostorem

Render ložnice v noci.png

Ložnice rodinného domu, Brno

Další z večerních pohledů, které navozují krásnou intimní atmosféru ložnice. 

Návrh ložnic je pro mě vždy radost. Na stěny využívám často tapety, obklady, na podlahu celoplošné nebo kusové koberce a prostor dotváříme krásnými lampami, závěsy, ložním prádlem. 

Realizace jaro 2023

Náhled ložnice klientů - tyto pohledy mám velmi ráda, navozují intimní atmosféru ambientního večerního osvětlení. 

Náhled kuchyňské linky 2.png

Návrh kuchyňské linky bytu 3+kk, Brno

Náhled kuchyně.png

Návrh kuchyňské linky rodinného domu, Brno

Návrh koupelny - finál k 24.1.2022.png

Návrh koupelny roubenky, Olomouc

Návrh kuchyňské linky barvy Taupe v kombinace dřevodekoru a pracovní desky z kompaktní desky s černým probarveným jádrem. 

Realizace léto 2023

Luxusní kuchyňská linka v kombinaci hlubokého matu, přírodní dýhy a technického kamene. 

Realizace léto 2023

Čistá kombinace dřeva, bílých prolamovaných obkladů a betonové pryskyřice. 

RD_Sobesice_cam_02_V02_edited.jpg

Soběšické louky, Brno
Návrh obývacího pokoje

RD_Sobesice_cam_01_V02.jpg

Soběšické louky, Brno
Kuchyň s jídelnou

fin%C3%A1ln%C3%AD_edited.jpg

Návrh rekonstrukce obývacího pokoje a kuchyně s jídelnou

Návrh obývací prostor s jídelnou a kuchyní s použitím luxusního italského nábytku, kuchyňskou linkou na míru s velkým krbem a originálními svítidly prestižní značky.

Další varianta prostoru s jídelnou, kuchyní s použitím luxusního italského nábytku, kuchyňskou linkou na míru s velkým krbem a originálními svítidly prestižní značky.

Rekonstrukce obývacího pokoje s jídelnou, kuchyňskou linkou a navazující otevřenou halou. S jejich laskavým svolením zveřejňuji návrh realizace.

K.CH.

Děkujeme paní Ing. Janě Ježkové za krásné zpracování návrhu obyvacího pokoje a kuchyně. Oceňujeme především profesionální přístup a trpělivost. 
Návrh je precizně propracovaný. S výsledkem jsme maximálně spokojeni.

Tomáš Neubauer, 
Schmidt Reality, Brno

Spolupracovat s Janou je radost. Naprosto profesionální přístup velmi pracovité a krásné ženy, která je vždy na jednání dokonale připravena, dodržuje termíny a dodává materiály v prvotřídní kvalitě.

Zabloudilovi, Vyškov

Vřele doporučujeme, paní Ježková je velmi milá, vstřícná a při zpracování interiéru našeho vysněného domu zohlednila naše požadavky a potřeby tak, abychom byli spokojeni. Velmi profesionální přístup. Do budoucna s ní budeme jistě dále spolupracovat.

Rezidence_Bohuslav_loznice_V01%252520(2)

Návrh ložnice
bytu 1+kk

TOP_5_NP_V03_edited_edited.jpg

Návrh interiéru
bytu 1+kk

TOP_25_cam_01_V02.jpg

Návrh interiéru
1+kk s terasou

Zadáním návrhu bylo vytvořit příjemný a útulný prostor ložnice v části niky, která se nachází vedle obytného prostoru kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. 

Návrh interiéru 1+kk ve dvou variantách, fotorealistické vizualizace koupelny a garáže. Projekt můžete blíže prozkoumat na právě spuštěných webových stránkách.

Další z návrhů bytové jednotky 1+kk, která je navržena do jemných odstínu bílé a šedé, s akcentem modré barvy. Prostor tak působí vzdušně a svěží. 

Pí. Sedláčková

Skvělé rozhodnutí přineslo milé setkání s paní inženýrkou Janou Ježkovou které vnesla do mého projektu "Můj byt" profesionální přístup!, odbornost! ale hlavně rychlé, vstřícné jednání, ochotu mi poradit, individuální přístup, nadstandardní služby, osobní přátelský přístup! Není co vytknout 5 hvězd je na místě. 

Vítek Fiala

Paní Ježková vytvořila vizualizace interiéru mého připravovaného rodinného domu, při osobní konzultaci jsme sladili společný pohled na věc a ve velmi krátké době mi dorazily první návrhy, ve kterých jsme pak udělali jen velmi jemné korektury. Za mě velká spokojenost s odvedenou prací a profesionálním přístupem.

Vojtěch Stehno

Paní Jana Ježková nám dělala návrh interiéru a vizualizace dvou bytů a byli jsme velmi spokojeni. Komunikace probíhala rychle a příjemně. Mohu doporučit. Kladně hodnotím i poměr kvality a ceny u vizualizací, které nebyly nákladné a proto se nám vyplatily i na projektu, kde jsme si nemohli dovolit investovat tolik do marketingu.

p.Fiala_koupelna_3.jpg

Návrh koupelny z přírodních materiálů, Praha

zmenšené.jpg

Soukromá rezidence, Praha

pani Minarova_koupelna mala_1.jpg

Návrh koupelny,
RD Jevíčko

Prostor sprchy byl navržen o rozměrech 900x1800 mm. Použitý obklad s dlažbou v dekoru dřeva dokresluje betonové umyvadlo a otopný žebřík ve stejné barvě.

Spojení s přírodou - dřevo, kámen, kov a beton. Pánský styl, u kterého nesměl chybět krb, velká rohová kožená pohovka a také prostor na umístění veterána motorky. 

Koupelna měla působit jemně a světle, s jemným dekorem na stěně. Jako zvýraznění je zde použit 3D obklad ve sprchovém koutě - vzor "Diamond".

pani Minarova_koupelna_var 1_4.jpg

Návrh hlavní koupelny 
RD Jevíčko

Nový obrázek.bmp

Rezidentní bydlení Gočárka, Třebíč

123-768x385.jpg

Projektový manažer
Palác Kobližná

Jemnost, ženskost, elegance, luxusní materiály a zařízení. To vše je v návrhu hlavní koupelny do rodinného domu

v Jevíčku.

Pro projekt rezidentního bydlení v Třebíči jsem pro klienta zpracovala návrh obývacího pokoje s jídelnou, kuchyňským koutem a ložnicí. 

Pro developerský projekt Palác Kobližná v Brně jsem zajistila součinnost při zřizování webových stránek, standardů a návrhů interiéru. 

pohled od dveří 2.jpg

Vzorová bytová jednotka 1+KK
Palác Kobližná, Brno

B2KK 01.jpg

Návrh bytové jednotky 2+KK
Palác Kobližná, Brno

B1KK 01.jpg

Návrh bytové jednotky 1+KK
Palác Kobližná, Brno

Zadáním bylo zpracovat interiér vzorového bytu 1+KK s šikmými stěnami a sloupem uprostřed obytného prostoru spolu s kuchyní, pracovním stolem a dalšími. 

Pro developerskou společnost a investora jsem zpracovala návrh bytové jednotky 2+KK. Návrh byl zpracován pro obývací pokoj, jídelnu, kuchyňský kout a ložnici.

Pro developerskou společnost a investora Paláce Kobližná v Brně jsem zpracovala vizuální návrh interiéru pro vzorový bytu 1+kk.

IMG-7468 – kopie.jpg

Dětský pokoj pro chlapce

IMG-7534.jpg

Ložnice bytu 2+kk

IMG-7533.jpg

Návrhy obývacího pokoje s jídelnou a KK

Zadáním investora byl návrh dětského pokoje pro chlapce školního věku se sportovním zaměřením. Návrh byl zpracován pro developerský projekt. 

Návrh ložnice vycházel ze zadání klienta, který potřeboval přesný návrh jednotlivých kusů nábytku pro zařízení bytové jednotky určené k pronájmu. 

Prohlédout si

Návrh obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňským koutem prostoru, který je určen k pronájmu a prodeji bytové jednotky developerského projektu v Brně.

Prohlédnout si
bottom of page