Projekty

Návrhy interiérů jsou mou srdcovou záležitostí. Věřím, že každý má právo na krásný domov, ve kterém se bude cítit nejen příjemně, ale také útulně, bezpečně a který bude zařízen prakticky s ohledem na fungování domácnosti. Všechny tyto a ještě o mnoho více aspektů probíráme s klienty při každé konzultaci a jdeme více do hloubky a větších detailů. Neváhejte zavolat, napsat, na cokoliv se zeptat. Trpělivě Vám budu naslouchat a budu se těšit na nová obohacující setkání.

p.Fiala_koupelna_3.jpg

Návrh koupelny z přírodních materiálů, Praha

zmenšené.jpg

Soukromá rezidence, Praha

pani Minarova_koupelna mala_1.jpg

Návrh koupelny,
RD Jevíčko

Kdo by nechtěl mít spoustu prostoru ve sprše jen pro sebe? Nebát se, že z jedné strany narazíte do zdi, z druhé do zástěny anebo při otočení spustíte studenou sprchu? Zde by se Vám to jistě nestalo, prostor sprchy je navržen o rozměrech 900x1800mm. Použitý obklad s dlažbou v dekoru dřeva dokresluje betonové umyvadlo a otopný žebřík ve stejné barvě.

Spojení s přírodou - dřevo, kámen, kov a beton. Tak trochu pánský styl, u kterého nesměl chybět krb, velká rohová kožená pohovka a také prostor na umístění veterána motorky. Tento návrh se dokonce pyšní zveřejněním v kalendáři Woman Icon 2020 naší přední módní návrhářky Beáty Rajské.

Při návrhu této koupelny jsme s paní majitelkou měly jasno už na začátku. Koupelna měla působit jemně a světle, s jemným dekorem na stěně. Jako zvýraznění je zde použit 3D obklad ve sprchovém koutě - vzor "Diamond".

 
pani Minarova_koupelna_var 1_4.jpg

Návrh hlavní koupelny 
RD Jevíčko

Nový obrázek.bmp

Rezidentní bydlení Gočárka, Třebíč

123-768x385.jpg

Projektový manažer
Palác Kobližná

Jemnost, ženskost, luxusní materiály a zařízení. Návrh hlavní koupelny do rodinného domu v Jevíčku.

Pro projekt rezidentního bydlení v Třebíči jsem zpracovala návrh obývacího pokoje s jídelnou, kuchyňským koutem a ložnici. Bytové jednotky jsou umístěny v reprezentativním a architektonicky cenném, památkově chráněném objektu, který právě prochází šetrnou rekonstrukcí a jejímž autorem je slavný architekt Josef Gočár.

Pro developerský projekt Palác Kobližná v Brně jsem zajistila součinnost při zřizování webových stránek, vytvořila texty na web, dohlížela na sestavení brožury standardů, spolupracovala na výběru standardů (dlažba, obklady, sanita, dveře), navrhla interiéry bytů 1+KK, 2+KK a zpracovala karty bytů a jednotlivých pater.

 
pohled od dveří 2.jpg

Vzorová bytová jednotka 1+KK
Palác Kobližná, Brno

B2KK 01.jpg

Návrh bytové jednotky 2+KK
Palác Kobližná, Brno

B1KK 01.jpg

Návrh bytové jednotky 1+KK
Palác Kobližná, Brno

Zadáním návrhu bylo zpracovat interiér vzorového bytu 1+KK s šikmými stěnami a sloupem uprostřed obytného prostoru tak, aby zde mohla být umístěna kuchyňská linka, jídelní stůl, pracovní stůl a odpočinková část včetně dvoulůžka.

Pro developerskou společnost a investora Paláce Kobližná v Brně jsem zpracovala návrh bytové jednotky 2+KK. Návrh byl zpracován pro obývací pokoj, jídelnu, kuchyňský kout a ložnici.

Pro developerskou společnost a investora Paláce Kobližná v Brně jsem zpracovala návrh vzorového bytu 1+kk.

 
IMG-7468 – kopie.jpg

Dětský pokoj pro chlapce

IMG-7534.jpg

Ložnice bytu 2+kk

IMG-7533.jpg

Návrhy obývacího pokoje s jídelnou a KK

Zadáním investorů byl návrh dětského pokoje pro chlapce školního věku, se sportovním zaměřením. Návrh byl zpracován pro developerský projekt bytových jednotek na Palackého třídě v Brně.

Návrh ložnice vycházel ze zadání klienta, který potřeboval přesný návrh jednotlivých kusů nábytku pro zařízení bytové jednotky určené k pronájmu. Zařízení bytu nemusí být vždy atypické a drahé. Zde bylo využito nabídky obchodních domů Ikea, Kika a e-shopu s doplňky.

Návrh obývycího pokoje s jídelnou a kuchyňským koutem prostoru, který je určen k pronájmu a prodeji bytové jednotky developerského projektu v Brně - jednoduchý, čistý styl.

 

JJ | INTERIÉROVÁ STYLISTKA

Registrační formulář

+420 777 22 45 45

Náměstí 13. prosince, Oslavany u Brna

©2020 by Jana Ježková. All rights reserved