top of page

JSEM TU PRO VÁS ...

Mým přáním a cílem je vytvořit takový jedinečný interiér, který splní co nejideálněji Vaše přání a požadavky.
A to s použitím takových řešení, které v sobě uchovají principy designu, ergonomie, praktičnosti a Vy se v nich budete cítit  přesně tak, jak jste si představovali nebo ještě lépe a budou sloužit účelům, pro které byly vytvořeny.

Neotřele, s lidským přístupem, diskrétně a s pokorou. 

S ČÍM VÁM MOHU POMOCI ?

993cf5f27eff819840ff867d2ff48d21e062f338_modern2_hop_w106_w107_5bc84fc825624.jpg
Image by Philipp Berndt
photo-1598546720078-8659863bc47d.jpg

Odborná konzultace
k interiéru

Chtěli byste si dopřát změnu stávajícího interiéru, ale nevíte, kde začít nebo jste si postupně nakoupili nábytek, který k sobě neladí? Možná ale jen potřebujete radu, jak nábytek přemístit, aby vám bylo v prostoru útulně a který kousek se už nehodí a rádi byste se ho zbavili...

Konzultace při koupi nemovitosti

Přemýšlíte o koupi bytové jednotky, rodinného domu nebo nemovitosti z developerského projektu? Pojďme se na dispozici podívat spolu - jaké jsou možnosti, zda vyhovuje vašim potřebám a interiér, který byste si přáli, bude dále realizovatelný.

Kompletní návrh
vašeho interiéru

Každý má právo na krásný domov, který působí nejenom příjemně a útulně, ale je zároveň zařízen prakticky s ohledem na fungování domácnosti. Všechny tyto a ještě o mnoho více aspektů probírám s klienty při každé konzultaci jejich nového domova či prostoru. 

koupelna
RD_Sobesice_cam_01_V02.jpg
c2a99153f2b44e7a86654564e2f74114.webp

Standardy a vzorové byty
developerských projektů

Převezmu za vás koordinaci s koupelnovými a podlahovými studii či dalšími dodavateli a vytvořím vhodné standardy do vašeho projektu. V dalších krocích zpracuji kompletní návrh interiéru s vizualizací (standard, fotorealistickou) a zařídím vzorový byt.

Interiérové vizualizace developerských projektů 

Zpracuji a dodávám návrhy interiérů vzorových bytů včetně vizualizací na webové stránky či další platformy vašeho projektu. V dalších krocích za vás mohu převzít výběry standardů a dle toho zařídit vzorový byt pro váš budoucí developerský projekt.

Kompletní vizuální identita developerských projektů

Nabízím součinnost a koordinaci vašeho projektu od samotných základů. Zajistím tak vizuální identitu značky projektu, webové stránky, texty, jednotlivé karty bytů/domů, návrh interiéru vzorového bytu, vizualizace interiéru/exteriéru, fotografování, výběr standardů a reklamu. 

Nahlédněte do mého portfolia

Náhled kuchyně.png
_DSC4770_HDR.jpg
výstup render2.png
bottom of page