Interiér
Image by Philipp Berndt
Houpací křeslo

Odborná konzultace

Chtěli byste si dopřát změnu stávajícího interiéru, ale nevíte, kde začít nebo jste si postupně nakoupili nábytek, který k sobě neladí? Možná ale jen potřebujete radu, jak nábytek přemístit, aby Vám bylo v prostoru útulně a který kousek se už nehodí a rádi byste se ho zbavili...

Konzultace při koupi nemovitosti

Přemýšlíte o koupi bytové jednotky, rodinného domu nebo nemovitosti z developerského projektu? Pojďme se na dispozici podívat spolu - jaké jsou možnosti, zda vyhovuje Vašim potřebám a interiér, který byste si přáli, bude dále realizovatelný.

Návrh interiéru

Věřím, že každý má právo na krásný domov, ve kterém se bude cítit nejen příjemně, ale také útulně, bezpečně a který bude zařízen prakticky s ohledem na fungování domácnosti. Všechny tyto a ještě o mnoho více aspektů probíráme s klienty při každé konzultaci a jdeme více do hloubky. Trpělivě Vám budu naslouchat a budu se těšit na nová obohacující setkání.

 
koupelna
Moderní obývací pokoj
Nový obrázek (6).bmp

Standardy a vzorový byt

- developerský projekt - 

Převezmu za Vás koordinaci s koupelnovým a podlahovým studiem, výběrem dveří a zvolím vhodné standardy do Vašeho projektu. V dalších krocích můžeme zpracovat návrh interiéru s vizualizací (standard, fotorealistickou) a zařídit vzorový byt.

Návrh interiéru s vizualizací

- developerský projekt - 

Zpracuji Vám návrh interiéru vzorového bytu včetně vizualizací na webové stránky projektu. V dalších krocích za Vás mohu převzít výběry standardů a navrhnout, zařídit vzorový byt.

Od loga po vzorový byt

- developerský projekt - 

Nabízím součinnost a koordinaci Vašeho developerského projektu. Zajištění kompletních služeb od loga, webových stránek, textů, karet bytů/domů, návrhu interiéru vzorového bytu, vizualizace, focení lokality dronem, až po výběr standardů, vybavení vzorového bytu a zajištění reklamy.