top of page

Děkujeme paní Ing. Janě Ježkové za krásné zpracování návrhu obyvacího pokoje a kuchyně. Oceňujeme především profesionální přístup a trpělivost. 
Návrh je precizně propracovaný. S výsledkem jsme maximálně spokojeni.

K.CH.

Spolupracovat s Janou je radost. Naprosto profesionální přístup velmi pracovité a krásné ženy, která je vždy na jednání dokonale připravena, dodržuje termíny a dodává materiály v prvotřídní kvalitě.

Tomáš Neubauer, 
Schmidt Reality, Brno

Nejprve jsem se rozmýšlela zda vůbec využít služeb interiérového specialisty.... ale pak mě zaujala jedna fotografie při hledání inspirace na Instagramu a bylo rozhodnuto. Skvělé rozhodnutí přineslo milé setkání s paní inženýrkou Janou Ježkovou které vnesla do mého projektu "Můj byt" profesionální přístup!, odbornost! ale hlavně rychlé, vstřícné jednání, ochotu mi poradit, individuální přístup, nadstandardní služby, osobní přátelský přístup! Není co vytknout 5 hvězd je na místě. Mockrát za vše děkuji paní Ježková.
Pokud se rozmýšlíte tato profesionálka je skvělá volba!!!

pí. Sedláčková

Paní Ježková vytvořila vizualizace interiéru mého připravovaného rodinného domu, při osobní konzultaci jsme sladili společný pohled na věc a ve velmi krátké době mi dorazily první návrhy, ve kterých jsme pak udělali jen velmi jemné korektury. Za mě velká spokojenost s odvedenou prací a profesionálním přístupem.

Vítek Fiala

Vřele doporučujeme, paní Ježková je velmi milá, vstřícná a při zpracování interiéru našeho vysněného domu zohlednila naše požadavky a potřeby tak, abychom byli spokojeni. Velmi profesionální přístup. Do budoucna s ní budeme jistě dále spolupracovat.

Zabloudilovi, Vyškov

Paní Jana Ježková nám dělala návrh interiéru a vizualizace dvou bytů a byli jsme velmi spokojeni. Komunikace probíhala rychle a příjemně. Mohu doporučit. Kladně hodnotím i poměr kvality a ceny u vizualizací, které nebyly nákladné a proto se nám vyplatily i na projektu, kde jsme si nemohli dovolit investovat tolik do marketingu.

Vojtěch Stehno

bottom of page